biuro.krakow@klrwp.pl | 12 431 22 06

Aktualności


15 09.2021

Światowa kampania May Measurement Month (MMM)


> plakat MMM 2021.pdf

Szanowni Państwo,

Międzynarodowe Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego (International Society of Hypertension - ISH) od 2017 roku prowadzi inicjowaną corocznie w maju, światową kampanię May Measurement Month (MMM) - Maj Miesiącem Mierzenia ciśnienia krwi, w której od 2017 roku przebadanych zostało ponad 4,2 zostało miliona osób w ponad 100 krajach, zaś u prawie 1 miliona osób zidentyfikowano niekontrolowane lub nieskutecznie leczone nadciśnienie tętnicze.

Z przyjemnością informujemy, iż nowa strona poświęcona kampanii i badaniu MMM21 w Polsce jest już w pełni funkcjonalna i dostępna w sieci pod adresem

www.mmmpolska.pl

Tegoroczna kampania MMM21, mimo ograniczeń epidemią COVID-19 będzie prowadzona w Polsce od maja do listopada 2021 w dualnej, rozbudowanej formie skierowanej z jednej strony do profesjonalistów medycznych (lekarzy, pielęgniarek, studentów kierunków medycznych), z drugiej zaś strony bezpośrednio do pacjentów jako: MMM at Site – MMM w Przychodni oraz MMM at Home – MMM w Domu.

Użytkowanie aplikacji MMM w Domu jest w pełni otwarte i dostępne dla zainteresowanych pacjentów - niezależnie od aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Serdecznie zachęcamy - o ile uznacie to Państwo za możliwe i potrzebne - do wykorzystania MMM w Domu dla potrzeb Państwa pacjentów w zakresie promocji zdrowia i prewencji chorób sercowo-naczyniowych.

Aplikacja MMM w Przychodni skierowana jest do profesjonalistów medycznych, w tym lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i przedstawicieli innych zawodów medycznych, ale też studentów medycyny i kierunków związanych ze zdrowiem. Udział w badaniu i korzystanie z bezpłatnej aplikacji badawczej MMM w celu włączania do badania pacjentów jest możliwe tylko po zarejestrowaniu się na internetowej stronie kampanii.

Użytkowanie aplikacji MMM w Przychodni wymaga w procesie rejestracyjnym użycia kodu dostępu

hotel521

***

Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki Biblioteka, gdzie zamieszczone zostały wszystkie publikacje dotyczące MMM w Polsce i na świecie.

W zakładce Do pobrania znajdują się materiały promocyjne oraz aplikacje MMM do zainstalowania na różnych urządzeniach elektronicznych.

 


pokaż pozostałe informację ››Copyright © Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce