biuro.krakow@klrwp.pl | 12 431 22 06

Aktualności


19 02.2020

"Dzień Alergii i Pulmonologii w Krakowie" 21 marca 2020 r.


> plakat-dzien-alergii-i-pulmonologii-a2-7.02.2020.pdf

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Koledzy,

W imieniu organizatorów i swoim własnym serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXIX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Dzień Alergii i Pulmonologii w Krakowie", która odbędzie się w tym roku w dniu 21 marca w Auli Szpitala Uniwersyteckiego w nowej siedzibie NSSU przy ulicy Jakubowskiego 2.

Głównymi tematami tegorocznej konferencji będą problemy diagnostyki i leczenia ciężkiej astmy oskrzelowej, a w tym wpływu leczenia biologicznego i bronchotermoplastyki na remodeling oskrzeli jak również znaczenie praktyczne najnowszych zaleceń GINA i GOLD w leczeniu astmy i POChP. W drugiej części konferencji przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące powikłań płucnych po e-papierosach, oceny wprowadzenia programu NIW w leczeniu zaostrzeń POChP w Małopolsce, znaczenia rozpoznania OBS i zespołu hipowentylacji otyłych przed zabiegami operacyjnymi oraz nowe standardy rozpoznania idiopatycznego włóknienia płuc.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji wszystkich zainteresowanych w/w tematyką lekarzy alergologów, pulmonologów, reumatologów, lekarzy rodzinnych, lekarzy chorób wewnętrznych, pielęgniarki i studentów medycyny.

Program Konferencji w załączeniu.

 


pokaż pozostałe informację ››Copyright © Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce